"Vše, po čem toužíme, je na druhé straně strachu"

zápisek z 21.7.

21. července 2006 v 23:01 | Death_Angel |  deníček
Toš dnešek začal malinko ... no... prostě zase sme se s babkou pohádali.. už mě to malinko sere....potřeboval sem sedět u PC... ale vona do mě furt hustila ať du zalejt ktky na hřbitov... pak mi aji vypla na chvíli elektriku... no.. ale stejně sem nešel.. tak sme se pohádali..a vzešlo z toho že se asi přestěhuju k tátovi..což mě celkem uklidňuje :-) ... pak sem nakonec na ten hřbiotov stejně šel.. :( no.. babka umí perfektně hrát to že se jí udělalo blbě..to se musí uznat...po obědě sme s bratránkem valili dohrát rozehranou bitvu o Černou bránu... kde nás během, oběda jaksi všeci vydrtili.. :( tak sme to dali znova.... tak nějak sme se bavili asi do půl třetí..to sem si zase přepíchl na net... a byl s lidičkama na ICQ... večer sem se připích na Hamachi (btw ještě předtím sem stihl vydrtit Peťku v Zoopalooa :-) 4:2 :-) ) a valili sme s Drátem CS:Source... se mi celkem aji dařilo :-) ale pak sem se zase odpojil.. a šel na normální síť a zahrál s bratrance Supreme Snowboarding..taky úžasná pařba na prkýnkách :P no.. a teďka už jenom dopisuju tenhle zápisek do blogísku...tak se mějte ;-) Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pleskin Pleskin | E-mail | Web | 22. července 2006 v 20:26 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2 SlavaUql SlavaUql | 5. října 2017 v 19:25 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a torture. I am already being anxious maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-elderly>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

3 Avito321Pr Avito321Pr | E-mail | 22. října 2017 v 9:18 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

с авито просят отправить почтой и деньги на карту перевести деньги
номер подтвержден в аккаунте авито что это
как обойти блокировку аккаунта на авито
деньги в кошельке на авито
что делать если тебя обманули на деньги на авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama