"Vše, po čem toužíme, je na druhé straně strachu"

Září 2006

zápisek z dneška (28.9.)

28. září 2006 v 22:53 | Death_Angel |  deníček
Tak lidi, vzhledem k tomu že mám super náladu tak sem si řekl že bych sem mohl zase něco malinkýho připsat :-)) No ráno mě dneska teda vzbuduli v 9 a to dost zákeřně a ještě s větou "dělej, vstávej pudeš pomáhat dědovi" .. což mě uplně dostalo no..takže ráno nezačalo nejrůžověji.. sem teda šel za dědou..chvíli sme tam s ním makal.. vam povim že taky vedro po ránu..to byla celkem síla...sem tam makal jenom tak v 3/4ťákách.. a bylo mi vedro jak sviňa... no. ale tak dovalil sem doma zas něco před obědem.. ten byl takej nějakejno.. snědl sem to.. i když o tom jestli to bylo poživatelný a dobrý by se dalo spekulovat... :D odpoledne sem sedl na ICQ :-) nějak mi zase hrklo v palici že bych mohl dát vodnici :-) tak sem napsal verče, domluvili sme se, už valila ke mě na vodnicu :P no. jako dneska sme se pojistili a verča vzala 2 zapalovače.. i když na druhým uhlíku sme stejně voba zkurvili :D a páč ještě nebyl uplně rozhořenej... tak sme si řekli že to roztaháme...to bylo něco.. bylo to hnusný, a ještě jak to tenprve "prskalo" tak nám to spálilo jednu celou dávku višňovýho tabáku :(( sme pak museli nabíjet zas novej kotel.. no.. ten už teda tahal pěkně :-)) tak sme si celkově asi něco přes hodinku zahulili vodnicu :-) tentokrát přímo u nás v obýváku (sem celkem čuměl když mi to máma dovolila :D ) . :-))) no.. pak sme si dali krátkou bitvu ve Wormsíkách :D ale Veruš už musela jít tak hold z toho nic nebylo.. :P no.a pak sem seděl v podstatě na ICQ až do teď... akorát s malýma přestávkama na vanu, a na hraní po síti s naším podskříňákem (Paťou) :D no.. a teď teda řeším byznys s kamarádkou :-)) musim ji podporovat v rozjetí byznysu :)) tak se zatím mějte.. :-)

minulý obchody

27. září 2006 v 23:07 | Death_Angel |  Investování
Název
počet ks
nákupní cena
prodejní cena
zisk/ztráta
Unipetrol
270
181
193,1
+2650
ČEZ
70
718,5
774
+3248
Telefonica O2
115
479
468
-1929
ORCO
20
2450
2550
+1390
Telefonica O2
115
479,3
502,6
+1991
Telefonica O2
110
501,5


aby ste neřekli že tady o nečem kecám a ani nevím o čem :-) tak sem dávám ještě soupis svých minulých obchodů :-)) sou seřazený podle toho jak šly za sebou :-) nahoře je první...jinak kdyby jste se divili že zisky/ztráty sou nějaký divný...tak to je po odečtení poplatků (zisky) :-) a ten poslední ocbchod na O2 ještě neskončil... tak tolik asi k Infu o mých obchodech :-)

kontakt na mě :-)

27. září 2006 v 20:59 | Death_Angel |  o mě :-)
No lidi... sice malinko opožděně ale přece, někdo tady po mě chtěl kontakt...takže:
ICQ: 264-433-768
mail: jiri.pech<zavináč>centrum.cz

:-) omlouvám se jestli je to pozdě..ale nějak sem si toho nevšiml :-) kdyžtak jestli můžu poprosit..tak komenty mi pište k aktuálním článkům :-)) tak se k nim dostanu vždycky :-))

Dík

aktuální tipy na zhodnocení peněz :-) 27.9.2006

27. září 2006 v 20:06 | Death_Angel |  Investování
předem upozorňuju že moje tipy mají pouze informační charakter a nenesu žádnou odpovědnost na Vašim případných ztrátách. Dále upozorňuji, že vzhledem k velikosti mého obchodního účtu nemůžu pokrýt všechny svoje tipy, takže nejsem v každém obchodě který zde ukážu :-)

Moje aktuální Portfolio

27. září 2006 v 19:44 | Death_Angel |  Investování
Začínal jsem s účtem o velikosti 50 000Kč udělal jsem pár obchodů a zatím maximum jsem měl asi něco kolem +8500Kč... momentálně jsem si chtěl vzít dividendy z akcií Telefonica O2 takže jsem je držel v podstatě celej propad (a ještě sem je celkem debilně předtím nakopil.. viz. porušení mýho plánu se kterým mám občas ty problémy) takže momentálně na něm teču něco kolem 6000Kč... ale asi 4500Kč mi dojdou dividendy :-) a nějakou ztrátu si budu moct odečíst z daní :-) takže moje aktuální portfolio je asi takový:
Název
počet ks
nákupní cena
aktuální cena
cílová cena
zisk/ztráta
Telefonica O2
110
501,5
446,01
470-480
-6740

Investování :-)

27. září 2006 v 19:37 | Death_Angel |  Investování
Abych to tady malinko oživil :-) tak sem dostal takovej malej tipík :-) abych sem hodil svoje portfolio a momentální tipy na investice :-) což mi nedělalo problém :-) no... ale nejdřív by to chtělo si něco o tom investování říct :-) je teda potřeba říctr že je malý rozdíl mezi obchodování s akciemi a investováním... já mám raději obchodování :-) a to krátkodobý aneb snažím se vytěžit co nejvíc z krátkých pohybů kurzů v trhu :-)

o5 novej zápisek

27. září 2006 v 19:24 | Death_Angel |  deníček
Zase sem se dostal sem :-) tak sem si řek že bych mohl zase napsat aspoň něco co se vlastně stalo, děje a třeba dít bude :-) no.. tak začal bych teda tím minulým časem... jaksi akorát nevim co bych Vám řek no nic zvláštního se totiž nedělo :-) prostě se chodilo do školy, pak byl víkend.. jo už vim :-) Byl sem na koncíku Močátek an útěku a Nšoči, povim Vám že sem si zase po dlouhý době nehorázně super zapařil :-) za to kilo za vstup to určitě stálo :-) mimochodem sem tam potkal Reguš s jejím mladým.. no (bedňa tam byl myslim taky..ale to už si tak jistě nepamatuju :D možná to bylo jindy :D ) no.. v každým případě sme se s reguš pěkně sjeli :D a pařili sme... fakt super nářez.. ještě před tím koncíkem sem byl celej den v Aquaparku na prezentačce Oriflamu aneb budoval jsem si byznys no :-) pak byly teda tři dny školy a teď už zase začíná volno :-)) tak to pudeme někam pořádně zapít co vy na to? :-) jestli chcete tak napiště..určo se nějak domluvíme :-) No.. taky další věc co se děje teďka.. no asi sem se nám zamiloval.. jak říkám..ASI... nějak nevim a navíc zrovna teďka by se mi to moc nehodilo.. :( jako.. holčina je to super :-) jak postavou tak povahou (teda aspoň zatím :-) ) ale je hold až z Písku.. no tak uvidíme :-) třeba to pude :-) a třeba ne :-) co se týče toho co se bude dít... No.. možnápojedu na Winter Masters Of Rock do Zlína..ale to ještě nevim.. :-) no.. ale co je teda mnohem blíž... tak už v úterý mi začínají taneční.. a ůbec se mi tam nechce.. :( bude to pěkná síla, páč taký poleno jako já tam beztak ještě neměl :D ale tak co už.. sem se tam přihalásil (nevim teda proč :D ) tak si to taky vodchodim..ten kokosáckej oblek atd už mám tak hold mi asi nic jinýho ani nezbude :( no.. to je zatím asi tak všechno co se bude dít.. mě ještě napadlo.. v sobotui bude v Budvě koncík NVÚ, Kostkovanýho mramoru a 3&Dost :-) se můžete dojít podívat :-) měli by ste tam potkat mě, Luc, Štěpika, možná regi a Máju.. tak.. ale to bude už asi fakt všechno :-)

Návštěva Hradce Králové

10. září 2006 v 21:26 | Death_Angel |  deníček
Tak jo lidi... zase se dělo něco zajímavýho tak hold sem zas něčím malým přispěju :-) teďka v sobotu sem byl v Hradci králové :-) před mámu atd sem to postavil jakože tam mám oficiální akci s Oriflamem :D ale jako popravdě..jel sem tam pokecat s kamoškou.. i když trochu pracovně to taky bylo..vzal sem sebou maetriály k Oriflamu... a ukázal jí příležitost Oriflame... byla z toho nadšená a já taky :-) doufám že bude u Ori spokojená :-) tímhle jí přeju hodně štěstí :-) kdyby si cokoli potřebovala tak se klidně ptej na ICčku ;-) nebo skypu ;-) no.. tak ale jako..ráno sem vstával ve 4.. honil se jak idiot :D abych stíhal autobus.... nakonec sem z domu vypadl půl hodiny před odjezdem... no... kdybych já debil byl doma jenom o minutku dýl tak sem se na ten autobusák mohl svýst městskou...ale tak hold já musel vypadnout hned no... no.. bus mi málem ujel :D ale nakonec sem to zvládl..a pak už sem se jenom vezl až do Hradce.. před kterým sem málem na chvilinku usnul..což by mohlo bejt osudový..a mohl bych skončit třeba až v liberci :D Takže nakonec sem teda v pohodě vystoupil v HK... pak sme teda s kamoškou šli koupit uhlíky do vodárny.. mi tam ženská prodala za 55 njáký prey kokosový uhlíky.. no větší svině sem snad ještě neměl :D než sem to zapálil tak mi málem shořela ruka :D ale jako když už sem ho zapálil tak byl dobrej....celkem dobře se to přes něj valilo :-) no..tak sme dali kotlík.. při tom sem kamošce vysvětlil tu příležitost Ori :-) pak sme další další kotlík.. pokecali sme..sepsalisme tu registraci :-) no.seděli sme si tak s tou vodnicí pěkně v parku u vody... kecali sme... pohodička... fakt super.. pak sem to teda zase sklidil..a zašli sme se projít po hradci.. jako vim že se mi o tom Hradci snažila něco říct..ale už si z toho nic nepamatuju (omlouvám se :P *červená se*) zašli sme do meka se najíst.. no a pka už byli 3..tak sme se vypravili na autobusák.. chvíli sme tam ještě kecali...no.a já se pak odebral k busu... jako..cesta mi utekla clekem rychle... ale v brně sem musel na zvonařce dřepět asi něco kolem hodiny... než mi jel bus do Vyškova..navíc to byl Connex...a to sou snad ty nejdražší svině.. ( do VY sem dojel něco kolem půl devátý.. domů sem došel v 9 a zase sem to zakempil u PCčka.. :D napsal pár mailů :-) no..a kolem tý jedenáctý sem šel spát.. :D no..a teď už pudu teda taky spát.... :-) brou noc

baf lidi

3. září 2006 v 19:47 | Death_Angel |  deníček
Tak lidi.. za tenhle zápisek poděkujte bedňovi ;-) ten mě totiž tak nějak dokopal k tomu bych sem zase něco napsal..a výjmečně je zase o čem psát a dokonce na to je i čas :-) tak píšu :-)
No začnu pátkem :-) v pátek sem se probral něco kolem půl desátý :-) tak nějak sem hned zapnul Pc abych chvilinku sledoval akcie a co se kde děje :P kolem 12ctý sem teda už valil na oběd a rychle do vany atd :-) páč sem měl valit do Brna za mojí ex-bejvalou... zase po roce sme si řekli že si dáme scuka pokecáme atd :-) no... narychlo sem se oblík pobral pár potřebných věcí a zdrhal sem na bus kterej mi málem ujel...ale tak to u mě bejvá normálně no :-) no.. tak v Brně to hold bylo celkem v pohodě... dali sme s Marťou hambáče u meka... a šli sme sednout do čajovny... cestou sem ve špalíčku vyzvedl lístky na Garfielda 2... v čajovně sme si dali pěkně čajíček a pokecali sme co je novýho atd.. i když.. nakonec sme zdrhali do špalíčku aby sme to vůbec stihli.. no to víte no... já a čas... Vám povim že ten Garfield 2 je uplně úžasná blbost.. u toho se člověk fakt musí smát od začátku až do konce :D jinak to fakt nejde.,... tak sme se hold hodinku a něco v kuse smáli :-) a pak sme zalezli zase do čajky aby sme dokončili ty rozdebatovaný témata :P dali sme si k tomu aji vodárničku...a jako fakt v pohodě :-) no... vzhledem k tomu že sem vůbec nehlídal čas tak bus kterým sem měl jet domů v 18:30 mi jaksi ujel..tak hold sme ještě chvilinku chodili po brně a nakonec sme se teda rozloučili a já valil na bus.. povim vám že takou frontu na bus do Vyškova sem snad ještě nezažil... autobus byl uplně narvanej... chudáci lidi... sem si říkal že nemám nárok ve VY vystoupit..ale nakonec jo a pohoda ;) dovalil sem se super náladou domů.... a ten kokot brácha mi vesele oznámil že nejede PC :( no..tak jako že sem měl tu dobrou náladu a spěchal sem ještě na další pařbu tak sem se na to malinko vykašlala a nechal to tam... původní plán byl jít s Kamčou (spolužačka) do dukly..ale jaksi se to zvrtlo.. nakonec se šlo do PDAčka...z tama sem přešel s Marťou (kamoška) do Budvarky.. .-) kde sem samozřejmě potkal Bedňu :-) no..chvilinku sme tam seděli.. bumbali (já kofolu :D ) no.. pak sme šli ven... k dukle... tam sem chvilinku byl.. a pak sem se vytratil o5 do budvarky... kde sem si zapařil na pár metalovej nářezů :-) a valilo se zase k dukle.. pak sme s kamčou zase zašli do budvarky... kde mě teda ten Bedňa sjel za to že sem nic nepíšu :D tak sem si řek že to musim dohnat... no.. a pak už byly 3 ráno a já valil domů :-) ani mě vyspat nenechali... musel sem vstávat už o půl desátý..a nahnali mě makat na zahradu... nejsou jeblí?? o prázdninách a makat?? no.. byl sem uplně zničenej..ale štěpa mě ještě vytáhl na jednu super akci... na koncík Dark Gamballe... jakože super... dalo se sice kilo za vlez...ale super music... super lidi, super atmosféra... atd :-) super metalovej nářez.. šlohli sme si tam škopky... já si ještě odnesl zadara CDčko Rhodianu (vám povim že ta jejich zpěvačka je hodně dobrá baba :P ) a pak mám ještě plakám Dark Gamballe :P no... jako ještě teď nemůžu pohnout hlavou a bolí mě krk..ale super akce... jenom mě sere že hold už zítra je škola...vlůbec se mi do toho debilního ústavu nechce :( hlavně po tomhle posledním tejdnu kterej byl uplně super...tak se mějte... já se zase někdy ozvu a když ne...tak mě zbuzeruje bedňa že nic nepíšu :D zdar