"Vše, po čem toužíme, je na druhé straně strachu"

Investiční doporučení 7.10.2006

7. října 2006 v 10:26 | Death_Angel |  Investování
Lidi bude novej týden a s ním i nový investiční doporučení, ty minulý se moc nevydařily díky korekci v závěru týdne kterou si nedokážu jakkoli vysvětlit... :( ale tak stává se...Burza nám začala nabízet i svoje futures kontrakty a investiční certifikáty,ale vzhledem k tomu že sou na trhu teprve chvilinku tak se jimi ještě nebudu zabývat, namají totiž skoro žádné objemy a nejsou ještě k dispozici data...

Zhodnocení/nezhodnocení minulých doporučení

lidi kdykoli budu psát o nějakém zhodnocení/nezhodnocení tak se jedná vždy o účet s 50 000Kč

ČEZ- pok by jste nakoupil za 782Kč ; cena celkem blízko té na které nám ve čtvrtek ČEZ uzavřel, a ta možnost tu byla tak by jste zatím byli -319Kč a to v podstatě by jste tekli část poplatků (63ks)

Erste- Erste nám nezkorigovala až na 1340-1350 Kč na kterou jsem ji doporučoval ke koupi, takže nic, kdyby jste ji ale koupili už na 1360 na které zkorigovala tak by to momentálně bylo +583Kč, tzn. vydělili by jste už víc jak poplatky a teď už by veškerý pohyb nahoru byl ve vaší kapse...(36ks)

Telefonica O2 - titul do kterého můj tatík vkládal velké naděje na vzestup bohužel klesl, Aktuálně kdyby jste nakoupili jak jsem říkal na 445Kč tak by jste byli -1465Kč, právě na onu Telefonicu prostě přišli nečekaně prodejci asi ve středu nebo ve čtvrtek, a i když se Amerika zelenala (posílila o víc jak 1%) a následně se celá Evropa zelenala tak většina našich titulů byla červená, a tomuhle se neubránila ani Telefonica O2 :( (112ks)

Unipetrol - I přes svůj ztátovej závěr týdne se drží relativně dobře na metě 196Kč, pokud jste nakoupili za 195jak jsem doporučoval tak by jste momentálně tekli -176Kč, nebýt toho středečního nebo čtvrtečního zlomení v trhu tak by jse možná mohli být i na cílové ceně. (255ks)

Takže celkově mi doporučení dopadly špatně, ale budou snad i lepší týdny :-)
celkem -1376Kč..
Nový investiční doporučení
v podstatě žádná z českých akcií není vhodná ke koupi, indikátory neukazují buď nic a nebo prodej takže nějaké investiční doporučení příde snad další týden, nebo kdyby se ukázala nějaká opravdu hodně dobrá příležitost tak budu informovat během týdne ;) zatím se mějte a zkuste množit svoje penízky na jiných trzích.. nebo třeba v MLM :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama