"Vše, po čem toužíme, je na druhé straně strachu"

MLM - příležitost pro všechny

4. listopadu 2006 v 23:26 | Death_Angel |  názory a komentáře
Zdravím, dneska bych se rád trochu odtrhnul od investování od akcií jako od způsobu vydělávání peněz a rád bych se podívál na další super možnost jak si vydělat peníze :-) Dopředu říkám, že to není cesta nejsnadnější, ale můžete růst kam až budete chtít.. ještě řeknu jednu věc možná že se mnou nebudete v některých věcech souhlasit... ale tak co už... ten způsob o kterém se budeme dneska bavit se jmenuje
MULTI LEVEL MARKETING....

Začnu nějakou obecnou teorií co to vlastně MLM je (omlouvám se tímhle všem kteří mají rádi odborný vyjádření, to tady opravdu nenajdete :-) . Takže MLM marketing je v podstatě forma podnikání jako každá jiná, ovšem oproti klasickému podnikání má obrovskou výhodu a to je skoro nulová vstupní investice! tzn. můžete v podstatě hned začít vydělávat bez jakéhokoli rizika, ale zpět k té podstatě, podstatou MLM je připojit se k nějaké společnosti která distribuuje svoje výrobky díky MLM. A v té si budovat postupně svůj tým lidí, vést si je aby si i oni budovali svoje týmy, a čím víc budou úspěšní oni tím úspěšnější budete samozřejmě i vy (a tím víc peněz budete vydělávat). Tady by někdo mohl namítnout že to je pyramida... no.. jednoduchej argument, pyramida to není jelikož nemáte peníze za to že jste někoho připojili, ale za to jak si ty lidi pod sebou vedete a jak s nima pracujete, a co všechno je naučíte. Takže když to tak shrnu tak podstata MLM je: vybuduj si svoji skupinu, pomáhej druhým aby byli úspěšní, a vydělávali víc, tím budeš vydělávat víc i ty ;-) zdá se vám to trochu postavené na hlavu? no.. možná malinko..ale funguje to.. a některým společnostem to tak funguje už přes 50 let.. a pořád jsou to jedny z nejdynamyčtějších společností světa.
Musím teda ale říct. že to jsou společnosti pro kapitalisty, i když nabízejí naprosto rovnou příležitost pro všechny jak hlásí skoro každej socan... tak je to pro kapitalisty, kteří ví co chtějí a využijí MLM jako perfektní nástroj pro realizaci svých snů :-) Tady jsem se postupně dostal na nejdůležitější věc která je pro MLM doslova nepostradatelná a to jsou VAŠE SNY! V MLM jsou vaše sny to nejdůležitější, a společnosti si to moc dobře uvědomují a proto vám všelijak pomáhají, aby jste rostli a
byli úspěšnější :-) teda ne přímo společnosti :-) ale lidi kteří jsou nad vámi v linii :-) (resp. mají vás pod sebou). Ví moc dobře že pokud si splníte sny vy a oni vám k tomu pomůžou tak si sny splní taky. Navíc sny a touha si je splnit je váš hlavní hnací motor, který vás neustále žene kupředu :-) řekněte mi o nějaké jiné práci kde by se váš šéf zajímal o to jak moc chcete být úspěšní a jaký sny si chcete splnit :-)
U nás v ČR existuje několik společností které se zabývají MLM, například Amway, Herbalife, Oriflame (u Oriflamu jsem já osobně zaregistrovaný a makám protože si chci splnit svoje sny :-) a musím říct že po prvním ani ne roce.. už si svůj prní sem splním :-) a mám naplánovaný cíl už i na další rok a za ním si jdu :-) )
Ještě nakonec to shrnu:
+ skoro nulový vstupní investice
+ neexistují platové stropy (neomezená možnost výdělku)
+ zábavná práce - de hlavně o to být mezi lidma a bavit se a užívat si tu práci..
+ možnost brát si výrobky společnosti pro sebe se slevou
+ možnost získat vzdělání které pak využijete i v jiném podnikání (vedení lidí atd.)

- nic pro lidi kteří neví co chtějí a u ničeho nevydrží
- jako každá práce s lidma dokáže i tahle v MLM občas malinko naštvat, ale nic hroznýho :-)

Takže to by bylo o MLM asi tak všechno, kdyby jste měli jakýkoli připomínky, dotazy nebo by jste se chtěli připojit do "mýho" MLM (Oriflame) tak rozhodně napište koment :-) a napište aji komenty s argumentama proč třeba nedělat v MLM :-) rád budu odpovídat :-)
Rozloučím se s vámi pěkným citátem :) který k MLM celkem sedne :-) protože v MLM je potřeba chtít a dělat věci které nás posunou blíž k našemu cíli :-)

" Pokud jde o sliby, jsou všichni lidé stejní. Liší se pouze svými činy." - Moliére
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (135)
Zobrazit starší komentáře

101 michal michal | E-mail | 12. listopadu 2008 v 23:17 | Reagovat

Pracujete v systému MLM nebo referenčního marketingu? Snažíte se vytvořit síť spolupracovníků, ale nedaří se Vám to?

V tom případě mám pro Vás nabídku!

Pomohu Vám vytvořit síť aktivních spolupracovníků, díky které si zajistíte trvalý pasívní příjem i ve Vašem byznysu.

Seznámím Vás s metodou, která Vás naučí:

   1.

      jak jednoduše lze obchodní síť vytvářet,

   2.

      co dělat, aby se tato síť vytvářela zcela automaticky,

   3.

      co máte dělat, aby Vám tato síť přinášela trvalé a neustále se zvyšující zisky.

Celý kurz Vám nabízím zcela zdarma. Absolvovat jej můžete doma, před monitorem svého počítače. Po jeho úspěšném dokončení budete majiteli sítě která neustále narůstá a hlavně přináší zisky!

Od úspěchu Vás dělí pouhých 5 lekcí!

vše se dozvíte zde

http://www.danielsikora.biz/index.php?dealer=2947&dealer=2947

102 Daniel Read Glos Daniel Read Glos | E-mail | Web | 21. listopadu 2008 v 2:53 | Reagovat

Zdravím všechny příznivce MLM, dlouho jsem tady nebyl a také od té doby jsem se hodně naučil co se tyče přímého prodeje a budování struktur v MLM. pomohlo mi k tomu vyzkoušet mnoho MlM systému. Dnes mám např. v projektu BLUE4NET strukturu přes 5000 lidi ,která mi neustále narůstá. I když zde nejsou převratné výdělky pomohl mi tento projekt získat tak nesmírně důležité kontakty, které jsou nezbytné pro každého obchodníka. Proto je ted využívám v projektu společností která mi konečně ukázala  ten správný směr a seberealizaci. A musím říct,že  až ted jsem konečně pochopil podstatu tohohle úžasného systému vydělávaní. Není to bezpracné a také ne pro všechny. Myslím že na začátku je vzdělání ,které nenaleznete nikde jinde než v MLM. A od toho se obvijí Váš růst a osobní postoj dále v budování obchodu té či oné společnosti. Pokud nepochopí někdo systém MlM a neudělá něco pro svůj osobní růst nemůže čekat ,že zbohatne jen tak za nic. pokud si někdo chce pročíst par užitečných rad o MLM tak všem doporučují návštěvu mého webu. www.cz-vydelek.cz Mám tam více nabídek MLM do kterých jsem se zapojil,ale spíše, abych vyzkoušel co mi bude sedět a také pro spotřební zboží. Nezbude mi než všem popřát mnoho úspěchu v budování velkých síti,ale především velkých lidi.

"Být negativní a demotivovaný je snadné, být pozitivní a motivovaný dá trochu více práce. I když není žádný vypínací knoflík na ty neúprosné "pásky", jsou věci, které můžete udělat, abyste snížili hlasitost a přesunuli soustředění z negativního na pozitivní." Donna Cardilo

103 Vladimíra Stehlíková Vladimíra Stehlíková | E-mail | 26. ledna 2009 v 12:01 | Reagovat

Dobrý den, pracuji jako nezávislý konzultant Euphony. Ve firmě jsem od jejího počátku v ČR. V současné době jsem na pozici executive consultant **. Ráda se s každým z Vás podělím o tuto  příležitost. Nabízíme služby, které každý z nás denně používá. Pro zákazníky to znamená úsporu každý měsíc a pro nás každý měsíc pasivní příjem.

Připojte se k nám.

Vladimíra Stehlíková Tel: 777 237 280

104 godhrlyyemd godhrlyyemd | E-mail | Web | 24. dubna 2009 v 9:37 | Reagovat

jWwn5x  <a href="http://zoidsyvyjbgd.com/">zoidsyvyjbgd</a>, [url=http://bxbpbgnyvapo.com/]bxbpbgnyvapo[/url], [link=http://drhhyafiimvn.com/]drhhyafiimvn[/link], http://seafemqyyztt.com/

105 rovgkua rovgkua | E-mail | Web | 4. května 2009 v 8:59 | Reagovat

KGbOEJ  <a href="http://uknrclxhugrx.com/">uknrclxhugrx</a>, [url=http://ocqabghwmrfe.com/]ocqabghwmrfe[/url], [link=http://huuojsfzkinx.com/]huuojsfzkinx[/link], http://hkzwbkhyovvm.com/

106 Roman Roman | E-mail | 5. května 2009 v 21:39 | Reagovat

Ahojky rád vidím, že tady není moc negativních lidí kteří nemaji mlm rádi a přitom sami nevi ani proč a hledají v tom nějký podvod jako třeba letadlo.Já osobně dělám jen jeden MLM a to Lyoness jen zkráceně řeknu, že to není ledajaký mlm.V ostatních MLM co znám musíte něco prodávat např. parfemy nebo něco jiného, ale tady ne tady vyděláváte na obyčejných nákupech v tesku a ov byčejných obchodech kde běžně nakupujete každý den.Já takovy mlm hledal celou dobu protože nedokážu prodávat nějaké výrobky a to z toho důvodu že jsou většinou na muj vkus moc drahé a i když se mi třeba líbí tak bych si je osobně nekoupil.Pokud máte stejný problém a chtěli by jste se dozvědět o tomhle sýstemu více napište mi na icq 236734616.Rád všechno vysvětlim a třeba i registrují a to uplně zadarmo.V čr je tenhle systém upně novinkou funguje už v 9 zemích evropy např.v rakousku už ho všichní znájí protože na něj běží reklama a za tři měsíce poběží i v ČR tak neváhejte a zapojte se ještě před reklamni kampaní a začněte vydělávat na tom ještě dřiv než ostatní známí.

107 Martin Martin | E-mail | 9. května 2009 v 15:15 | Reagovat

Dobrý den,
Uvedu jméno MLM jedná se o Herbalife!
Je to ten nejlepší MLM na světě a to opravdu znám jich stovky.
Školí nás JIM ROHN,
V poradním vědeckém sboru Herbalife máme např:Loise Ignarra nositele nobelovy ceny za medicínu,Dr.David Heber celosvětový odborník na obezity.
Sponzorujeme LA Galaxy,Davida Beckhema,Naše produkty berou nejlepší vrcholový sportovci na světě a nemůžou si je vynachválit.!V r.2004 jsme vstoupili na Newyorskou burzu. Máme obrovské Leadershipy o čem si mohou nechat jenom ostatní firmy zdát.
Takže pokud užívám nejlepší výživu na světe a používám nejlepší přírodní kosmetiku z kterou mám okamžitý úžasný výsledky.Tak děkuji bohu že jsem na tento MLM narazil.
Lifft@seznam.cz

108 pqrdqlpb pqrdqlpb | E-mail | Web | 22. května 2009 v 15:51 | Reagovat

ZBVCNJ  <a href="http://kozjhbzolxgz.com/">kozjhbzolxgz</a>, [url=http://rqbmgywxroth.com/]rqbmgywxroth[/url], [link=http://rgsvqqkedhyv.com/]rgsvqqkedhyv[/link], http://kfbrgcbrlohy.com/

109 ctfafezog ctfafezog | E-mail | Web | 31. května 2009 v 13:02 | Reagovat

6DSw2b  <a href="http://kpxizfddumai.com/">kpxizfddumai</a>, [url=http://qvumjvisplxe.com/]qvumjvisplxe[/url], [link=http://yevhkmzimamp.com/]yevhkmzimamp[/link], http://govjhaobfrbe.com/

110 Mirek Mirek | 5. června 2009 v 8:41 | Reagovat

[6]: My také máme partnerský obchod TNT czech republic a máme výhodné tarify za 300 kč a voláte na všechny čísla zdarma

111 Mirek Mirek | 5. června 2009 v 8:50 | Reagovat

Já nevím co si všichni představují pod slovam MLM. Plno lidí se nechce přidat jen proto že je to něco z ameriky a neznají výhody tohohle byznysu. Ale když si to tak vezmete tak všechny supermarkety vydělávají formou MLM a piramidy. Vezměte si to tak že jdete do kauflandu a mají tam např.jahody za 10 kč.Tak o tom řeknete dalším a oni si jdou také koupit jahody. Ale síť kauflandu vám za tohle nevyplatí ani korunu. Nedá vám ani žádnou slevu na jejich výrobky. Jen bude dále vydělávat na tom že budete doporučovat jejich výrobky dalším a dalším. Firma amway nabízí tohle také. Jen s tím rozdílem že máte 30% slevu na všechny výrobky a z obratu skupiny 3-21% měsíčně. Jedná se o dost pěkné peníze.A navíc se nejedná o pyramidu protože v pyramidě dostanete peníze za registraci nového člověka,zde je to až za obrat firmy.Tahle firma je na trhu 50 let. Její roční obrat v ČR je kolem 380 000 000kč.  A nejedná se o žádny podomní prodej. Do toho bych totiž taky nešel. Už mě totiž nebaví jak každý týden někdo zvoní že jde nabídnout výrobky avon,oriflame,fm group atd.Pokud se chcete o firmě dozvědět více tak mě kontaktujte

112 Mirek Mirek | 5. června 2009 v 8:53 | Reagovat

[102]: autor je don carnegie

113 viknpipo viknpipo | E-mail | Web | 8. června 2009 v 17:19 | Reagovat

E9NeQ9  <a href="http://wxxbampbhlld.com/">wxxbampbhlld</a>, [url=http://kpnpxfdabgwu.com/]kpnpxfdabgwu[/url], [link=http://sxjnnedrpnan.com/]sxjnnedrpnan[/link], http://uiuazyvzkugd.com/

114 Jarek Jarek | Web | 27. června 2009 v 20:09 | Reagovat

Setkali jste se s podvodem na bázi MLM? Napište nám o tom, pomůžete ostatním!

115 Zilog Zilog | 16. července 2009 v 12:55 | Reagovat

MLM je neeticka ohavnost, nejakym omylem bohuzel stale legalni. Jejim zakladem je v podstate svazovani zakaznika a prenaseni propagacni/nahaneci povinnosti z vyrobce na nej, za coz dostava jakousi almuznu, ktera se ale postupne tenci s ubyvajicimi moznostmi, komu ten jeho shit jeste vnutit. Nakonec moznosti zaniknou zcela, vyhody nestoji za rec, a prijem zmizi v nenavratnu - bohuzel uz ne smlouva, kde je vzdyvystoupeni ze site nejak penalizovano.

Je to takove vytvareni podrizene armady zoufalcu, kteri vydali na zapojeni do struktury uz tolik, ze je jim ted trapne odejit, a snazi se financne zahojit tim, ze do stejne nezavidenihodne situace mermomoci uvrtavaji ostatni. Neni divu, vzdyt NEPRACUJI, takze z ceho jineho by mel jejich prijem take vyplynout, ze. Tedy, jde o LETADLO, kryte jakymsi pofidernim produktem. Ono, selskym rozumem, nekdo proste MUSI MAKAT, nemuzeme zit jen z toho, ze si vzajemne budeme vnucovat predrazene nepotrebne kraviny a platit si za to...

A proc je tu tedy tolik pozitivnich, az trapne euforickych superlativu na ten ktery MLM? No, ze stejneho duvodu, proc je tolik inzeratu na "skvelou praci z domova". Ti, kteri se uz napalili, nemaji jinou sanci, nez do toho sveho lejna namocit dalsi - pekne hyenisticke. Kdyz uz jste byli tak pitomi, ze jste do toho vlezli, zaplatte penale, a delejte neco uzitecnejsiho - nehazte dusledky vlastni hlouposti na ostatni.

A pokud vam to nahodou vynasi, pak jste asi v nahaneni obeti obzvlaste aktivni, a zaslouzite nakopat do zadnice, vazeni - vite, kolik lidi je ted vasi vinou v louzi, protoze se ocitli v samych spodnich patrech jiz davno odumirajici pyramidy?

Doporucene dovzdelani: geometricka posloupnost, soucet geometricke posloupnosti, a pocet obyvatel v CR.

PS: Ne nahodou se pochvalne prispevky hemzi pravopisnymi zrudnostmi - o inteligenci lidi, nadsenych pro tento legalni podvod, nemam nejmensich iluzi, a me podezreni se potvrzuje v podstate pri kazdem kontaktu s nimi.

116 Jim Jim | E-mail | 13. srpna 2009 v 22:00 | Reagovat

Zilogu jsi kretén a nerozumíš tomuto systému.Když tomu nerozumíš tak se do toho prosím aspoň neplet jo díky.
Každý nechce pracovat rukama,pokud ti to vadí jdi se vybrečet mamince na rameno a nás poctivé obchodníky nechej na pokoji.

117 Jirina Kaulová Jirina Kaulová | E-mail | 20. srpna 2009 v 8:12 | Reagovat
118 Jirina Kaulová Jirina Kaulová | E-mail | 20. srpna 2009 v 8:12 | Reagovat

Ahoj, měla bych zájem více se dovědět o nové možnosti. Můžeš mě informovat? Dík. Levina

119 Ji Kaulova Ji Kaulova | E-mail | 20. srpna 2009 v 8:29 | Reagovat

[30]: Prosím, zabývat se píše y

120 LČ | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 0:49 | Reagovat

[115]: Již 9 let se zabývám MLM obchody. Je to způsob prodeje, který je bez rizika.Dobrý MLM obchod má výborné zázemí a produkt, není se za co stydět.Výhodou je, že si každý může sám regulovat své tempo, každý má odměnu dle svých schopností, neb ne každý je rodilým obchodníkem, je to umění a dar.Ale tak už to v lidské společnosti chodí...jeden dělá to a druhý tohle...MLM obchod, pokud se dělá správně, je jedním ze způsobů distribuce produktů a dává příležitost každému, buď si nakupovat za distributorské ceny a nebo dokonce i možnost si přivydělávat a dokonce i slušně vydělávat-MLM je docela dřina, není to bez námahy, je v něm kus psychologie a obchodních schopností-nemůže jej dělat každý.Reaguji na to, že jste pravděpodobně nepochopil systém a ba co více, pravděpodobně jste se spálil v nějakém pochybném letadle, které s dobrým MLM nemá vůbec nic společného.Pokud by jste se stal distributorem dobrého síťového obchodu, získal by jste i přátele-musí se však vytrvat a při počátečním neúspěchu "neházet flintu do žita"..tohle právě každý nedovede.Prodavačka v kamenném obchodě velmi často musí vyslechnout ostrou kritiku zákazníků a opovržlivá odmítnutí s téměř minimálním platem.Podobné je to i ve způsobu MLM, zde však, čím více máte zkušeností s lidmi, tím méně na negativní reakce lidí narážíte, takže když vytrváte, začnete sklízet ovoce a v žádném případě ne s minimální mzdou...Dnes moderní výrobci při zahájení prodeje svých výrobků se rozhodují o způsobu distribuce a dosti často se rozhodnou nakonec o síťový prodej. MLM systémy rostou jako houby po dešti proto, že je již překonána obava z nepoctivých letadel a síťový prodej získává znovu na své vážnosti.Když se dělá chytře, nemusí se vůbec dělat formou "podomního prodeje"-i když ani ten nemusí být pro obratné a nadané obchodníky překážkou....Prosím, neznehodnocujte práci distributorů síťových obchodů, važte si jich...vždyť ani sám nevíte, zda právě od nich mnohdy nenakupujete.

121 LČ | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 0:58 | Reagovat

[111]: Pane Mirku,nehaním žádný MLM, není zde jenom Amway jediným nejsprávnějším.Vždyť je docela zajímavé jít po ulici plné obchůdků, každý má své kouzlo, je zde konkurence,možnost výběru.Kritika by měla patřit pouze něčemu jinému...nepoctivému systému letadel, která poškozují dobré jméno síťových obchodů.Ani podomní prodej není špatný, když se dobře dělá-já jej neprovozuji ale obdivuji obratné obchodníky, kteří tohle s velkým úšpěchem a šarmem dovedou.

122 LČ | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 1:02 | Reagovat

[106]: PaNE rOMANE, MŮŽETE MI NAPSAT NA MŮJ E-MAIL? Ráda bych Vám něco nabídla...jedná se o Lyoness...

123 Lukas Lukas | E-mail | 22. září 2009 v 9:28 | Reagovat

Čau lidi, no když si tady člověk čte, nestačí se divit, úplnej biják;-) hlavně nechápu ty co to odsuzujou, nebo se o mlm nezajímaj, jak se vůbec na tyhle stránky dostanou, já vůbec tady o tom nevěděl, než jsem začal dělat s jedním mlm, pak jsem teprv začal brouzdat a objevil jsem tohle a to ještě hooodně vzadu ve vyhledávači:-D lidi mlm se dá brát úplně stejně jako každé jiné zaměstnání s tím rozdílem, že netrčíte 8 hod v práci, ale nabízíte lidem třeba zase 8 hod denně určitej druh výrobku a za to jak jste úspěšní,berete peníze,proto je ze začátku lepší to dělat při zaměstnání,protože určo nejste hned tak dobří,že se během měsíce stanete lídry nějaké velké skupiny:) co lidi odsuzujou, jsou pravidla v mlm, každý mlm, ať už je to prodej kosmetiky, drogérie, nápojů,čehokoliv,má stejnej řád,podle kterýho se postupuje, stejná pravidla,jak být úspěšný a jak nalákat lidi, proto vám říkaj, že vy jste ti nejlepší pro tuhle prací, a že si musíte napsat jmenej seznam,určitě znáte 250 lidí a každej den musíte udělat alespoň 3 schůzky a musíte si stanovit cíle a tak dál furt dokola, ať jste kde jste, a každý hned řekne, ale já přece tolik lidí neznám, vždyť mě hned vykopnou ze dveří a 10 z 10 mě odmítne a končím, lidi neblázněte, přece nebudete lozit cizím lidem do baráku, každý člověk si podle mě musí udělat svůj plán, jak se dostat k lidem, svoji reklamu, já osobně ty pravidla nedodržuji a myslím že jsem na tom stejně neli líp jako každý kdo je dodržuje. Jak píše jeden nejmenovaný autor, když chcete prodávat vrtačky, nesmíte dělat reklamu na vrtačky, protože lidé nepotřebují vrtačku ale potřebují vyvrtat díru!!;-) já osobně jsem se svým byznysem spokojený, tvořím tým a mám se členy nemalé plány v budoucnu, takže se každý snaží,jak může:-D pokud by jste měli zájem se něco dozvědět o byznyse, ve kterém dělám klidně napište,pokud ne, nepište, přijde někdo jiný:-D ale pokud to chcete pořád odsuzovat,prosím, ale kde jinde si můžete vybudovat finanční nezávislost,aniž by jste nemuseli nic investovat? V parlamentu?:-D:-D já v mlm vidím jen možnost, jak si vydělat peníze příjemnější formou,než sedět někde v práci a makat půl roku jen pro stát:-/

124 ja ja | 3. října 2009 v 15:39 | Reagovat

Ori je nej!"!!!!

125 Jana Jana | E-mail | Web | 11. října 2009 v 19:13 | Reagovat

Slyšeli jste něco už něco o Synergy Worldwide?

Představení SYNERGY

sjednocuje výhody několika obchodních oblastí k absolutně nejmodernějšímu a nejefektivnějšímu způsobu podnikání dnešní doby.

Aby SYNERGY WorldWide dostála všem svým závazkům, staví své podnikání na silném partnerovi, který vykazuje následující profil:

* mezinárodně činná americká společnost Nature's Sunshine Products
* NSP byla první společností v Americe na poli výrobců preparátů coby doplňků stravy
* NSP je už více než 38 let na trhu
* NSP je absolutně bez dluhů, dosahuje několika stovek miliónů ročního obratu
* NSP má 5 A 1 Rating od společnosti Dun & Bradstreet, což je ohodnocení, se kterým se nemůže pochlubit ani většina německých bank
* NSP je veřejně obchodovatelná společnost na americké burze NASDAQ
* NSP má své zástupce ve více než 70-ti zemích světa
* NSP vlastní celosvětově patentované produkty (v roce 1998 byla udělena Nobelova cena v oboru lékařství pro 3 její vědce za objev a poznatky kolem „zázračné“ molekuly L-Arginin)
* NSP má vlastní výrobu, vlastní vědce, vlastní výzkum a přes 40 patentů na různé produkty

Koncept V3 od Synergy

Zvláštní síla konceptu V3 od Synergy spočívá v jedinečném, vzájemně zharmonizovaném, působení Mistify, PhytoLife a ProArgi-9 Plus, které zejména v této kombinaci pomohou Vašemu tělu podporovat a zachovat vlastní zdraví. Volné radikály mohou totiž ovlivnit lidské buňky a kromě toho mohou vést k projevům předčasného stárnutí, tak jako k široké škále dalších diskutabilních negativních procesů odvíjejících se v lidském těle. Jsou schopny vyvolat nemoci jako je revmatismus, alergie, poškození krevních cév, Diabetes a v nejhorším případě také rakovinu. Ovlivnění skrze volné radikály se vyvíjí stále více a to s pomocí postupného znečišťování životního prostředí a stále se zvyšující kritické hodnoty expozice
slunce.

126 A.Novotná A.Novotná | E-mail | 30. května 2010 v 14:27 | Reagovat

[5]:Ahoj,pošli mi víc informací ohledně levnějšího telefonování.Díky A.N

127 Jindra Jindra | E-mail | 7. července 2010 v 10:26 | Reagovat

Ahoj. Tak jsem si tu četl vaše příspěvky a musím říci, že jsem příjemně překvapen. Když jsem začal s mlm, tak jsem měl co dělat aby si lidi přišli na to, že to není podvod. Dnes už to většina lidí ví ale zase je toho tu tolik, že nemají dostatek informací k tomu, vybrat ten správný. Spousty MLM společností je perfektních. Proto jsem se musel zastavit a přemýšlet. Jen si to chce zvážit, zda je tu společnost, která nabízí za stejně, odvedenou práci jako jinde daleko větší a trvalý příjem. Já jsem jí našel. A vám všem přeji aby jste také našli firmu, se kterou budete sdílet vizi, protože to vás pak nic nemůže zastavit ke splnění vašich cílů. Pokud máte zájem o informace o společnosti, kde si můžete vybuduvat pasivní příjem, vlastní firmu atd. a chcete si splnit své cíle napište, rád odpovím. Jindra

128 NWA Czech NWA Czech | E-mail | Web | 23. října 2010 v 22:19 | Reagovat

Připojte se k naprosté MLM novince NWA. Desítky produktů v prémiové německé kvalitě (šperky, kosmetika, potravinové doplňky, káva, rifel,atd) vše pod jenou střechou. Jedinečný systém bonusů a odměn. MLM, na který jste čekali celý život. http://nwa.asociacemlm.cz

129 Miloslav Miloslav | E-mail | Web | 3. ledna 2011 v 23:44 | Reagovat

Mandura je další z MLM společností s mezinárodní působností. Nedávno se oficiálně otevřel trh v České republice. Výborné produkty, skvělý odměňovací plán až s 30ti druhy příjmů. Kdo má zájem o více info, stačí napsat na email mandura-business@email.cz

130 Zuzka Zuzka | E-mail | Web | 9. dubna 2011 v 10:52 | Reagovat

I já v mlm vidím možnost, jak si vydělat peníze příjemnější formou,než doplňovat finanční rozpočet domácnosti třeba další brigádou. Své produkty používám dnes a denně už téměř 10 let a spokojenost je stále. Jestli máte zájem co dělám- nakoukněte: http://www.fcc-club.wbs.cz

131 personal loans personal loans | E-mail | Web | 5. ledna 2012 v 13:52 | Reagovat

Some time before, I really needed to buy a car for my corporation but I didn't have enough cash and could not purchase anything. Thank goodness my sister adviced to try to get the business loans at trustworthy bank. Thence, I acted that and used to be satisfied with my consolidation loan.

132 Vladimír Sotak Vladimír Sotak | 14. února 2012 v 11:41 | Reagovat

Jedinečná příležitost nenech si ji ujít!!!!
http://signup.wazzub.info/?lrRef=7ad20

133 cheap plus size bridesmaid dresses cheap plus size bridesmaid dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 16:58 | Reagovat

I really enjoy looking at on this site, it contains wonderful posts.
http://www.isdress.org

134 cheap vintage wedding dress cheap vintage wedding dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 3:41 | Reagovat

As a Newbie, I am always searching online for information that can help me. This has been one that is. Thank you!
http://www.speakdress.com

135 robertallen robertallen | E-mail | Web | 21. července 2013 v 11:41 | Reagovat

[i][/i]Join Something New konečně odhaluje svůj účel!  

Nyní máte jedinečnou příležitost být s námi u zrodu nové technologické služby, která zprostředkuje lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo, a která uvolní cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím. Ústecký podnikatel Martin Hausenblas dlouho v tichosti připravoval projekt, který se konečně začíná klubat na svět. Jmenuje se Liftago Taxi. Jde o novou mobilní aplikaci, která přímo propojuje pasažéry (s aplikací Liftago Taxi) a řidiče vozů taxi (s aplikací Liftago Driver) a poskytuje výhody všem zúčastněným.
Vizí technologické služby Liftago je poskytovat bezproblémové dopravní řešenílidem po celém světě a díky moderním technologiím nastolit nový trend v mobilitě. “Náš první produkt z oblasti dopravy jsme proto vybírali s ohledem na tuto vizi i další kritéria,” píše se v oficiálním FAQ.

Zaprvé, produkt musel pocházet z odvětví s nízkou úrovní služeb poskytovaných současnou technologií. Za druhé, muselo jít o odvětví, které ze své podstaty přispívá ke zlepšení současné dopravy ve městech.

Za třetí, odvětví muselo nabízet silný finanční potenciál, aby tvůrci dokázali financovat další produkty a naplnění vize. Všechna tato kritéria splňovalo odvětví taxislužeb, a stalo se tak vhodnou volbou pro první produkt.
Beta testování

V nejbližších dnech se chystáme dokončit beta testování Liftago Taxi a Liftago Ovladač pro Android a iOS. To však neznamená, že dokončení aplikace - naopak, jsme již plánovali řadu inovací v aplikacích pro cestující a řidiče. Naším cílem je uvolnit měsíční aktualizace a volné verze.

Pilot na trh v České republice a na Slovensku

Máme v plánu do konce příštího týdne je start aplikací v České republice a na Slovensku. Do této doby se chystáme spustit plně funkční verze našich webových stránkách liftago.com a publikovat aplikace v Google Play. Dále se budeme řídit úsilí o beta testování iOS aplikace Taxi cestujících Liftago. Spouštění v první vlně zemí (Polsko a Rumunsko) bude následovat brzy po. Naším cílem - přejít na novou vlnu v žádném okamžiku!Jak to funguje?
Používání aplikace Liftago se vyplatí pasažérům i řidičům vozů taxi. Aplikace budou ke stažení zdarma a jejich používání pasažéry nic nestojí. Obě jsou vyvíjené pro platformy iOS a Android. K tomu se připravuje i přehledný web Liftago, který bude sloužit pasažérům, řidičům i marketérům.

Pasažéři se díky Liftago mohou těšit na včasnější, spolehlivější a pohodlnější taxi službu, na výběr řidiče dle hodnocení a zkrácení doby čekání. Vyhnou se také předraženým jízdám a nepříjemným překvapením.

Díky aplikaci Liftago Taxi nebudou již pasažéři muset volat pouze jeden jediný dispečink – budou si moci přímo dotykem obrazovky objednat jakékoliv taxi podle svých potřeb.

Cílový trh: svět
Liftago zajistí pasažérům tuto skvělou službu celosvětově. Mnoho turistů tak bude moci využívat Liftago v místech, které zrovna navštíví. V současné době je webwwww.liftago.com lokalizován do 23 světových jazyků včetně čínštiny, angličtiny, španělštiny, portugalštiny, ruštiny, vietnamštiny, polštiny, indonéštiny nebo němčiny.

Řidiči díky Liftago získají přístup k více zakázkám, přičemž zaplatí pouze minimální, pevně stanovený poplatek za každou objednávku, kterou prostřednictvím Liftago obdrží. Žádné další poplatky jim nebudou účtovány. S Liftago tak mohou poskytovat lepší služby a získat maximum z každé směny.

Cenu za jízdu si taxikáři používající aplikaci Liftago budou stanovovat sami. Nebude žádný stanovený ceník sazeb ze strany Liftago. Tvůrci Liftago také pro taxikáře vytváří materiály, které si budou moci stáhnout a využít k označení svých vozů.

Nedostatek uživatelů – problém č. 1
V současnosti existuje na světě několik mobilních aplikací, které taktéž propojují nabídku a poptávku taxi služeb. Společným jmenovatelem všech těchto aplikací je však nedostatečná uživatelská základna, a to na obou stranách: trpí nedostatkem pasažérů i nedostatkem řidičů.

Projekt Martina Hausenblase proto od začátku ve velké míře sází na komunitní podnikání. Zprvu bylo kolem projektu velké tajemno a zdálky spíš připomínal letadlo – čímž u řady lidí vzbuzoval nedůvěru.

Ukazuje se ale, že opak je pravdou: Liftago je totiž do posledního detailu promyšlený podnikatelský záměr. Komunitní podnikání Liftago využívá některé aspekty multi-level marketingu a affiliate marketingu a vytváří inovativní a výkonný distribuční systém pro rozšíření využití naší technologické služby po celém světě.

Multi-level marketing? Ano, ale…
Stejně jako v případě multi-level marketingu, Liftago vytváří síť distributorů (marketérů). Rozdíl v případě Liftago je ten, že v komunitním podnikání nebudou provozovatelé Liftago nikdy žádat své marketéry (může jím být kdokoliv, i vy) o jakékoliv poplatky nebo platby, ať už při registraci nebo kdykoliv v rámci tohoto programu. S Liftagem jako marketér nemusíte nic prodávat.

Komunitní podnikání Liftago propojuje myšlenku, technologii a know-how. Polovinu zisku (tzv. taxi ride revenue) sdílí se svými marketéry, kteří jsou k šíření Liftago služby po celém světě finančně motivováni. Úkolem Liftago marketérů je zajistit, aby v rámci jejich komunit používalo naše bezplatné Liftago aplikace co nejvíce pasažérů a řidičů.

Na oplátku získávají marketéři finanční podíl z každé jízdy, kterou pasažéři z jejich komunity uskuteční. Tato motivace spolu s tzv. crowd intelligence (“moudrostí davu”) marketérů tvoří základ myšlenky, jak efektivně šířit Liftago po celém světě.

Dopravní revoluce
“Naším posláním je pohnout světem a změnit způsob, jakým lidé využívají dopravu,” píše se na oficiálních stránkách služby Liftago. A autoři pokračují: “Poslední dobou se potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem. Stále více velkých společností investuje nemalé peníze do stejné oblasti zájmu: adaptivní tempomaty, automatické parkování, car sharing, Google auta bez řidiče, projekt inteligentních měst od IBM, a tak bychom mohli pokračovat dále.”

Tvůrci Liftago věří, že tyto projekty potvrzují správnost jejich vize: zprostředkovat lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo, a uvolnit cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím, které přinese.

Aby dosáhli vytyčeného cíle, zvolili svůj první produkt tak, aby odstartoval cestu kinteligentní mobilitě, přinesl dostatečné příjmy pro financování komunitního podnikání a jejich dalších plánovaných produktů.

Služba Liftago by měla být v plném provozu během června 2013. Postupem času chtějí autoři přicházet s dalšími službami a aplikacemi, které pro komunitu budou představovat nové příležitosti, a které budou postupně naplňovat naši vizi bezproblémové dopravy ve světě.

Za využití této přiležitosti neplatíte žádné poplatky. Vaším posláním bude šířit naši bezplatnou aplikaci Liftago mezi pasažéry. Příjem pak získáte už z každé jízdy, kterou Vaši pasažéři pomocí Liftago Taxi uskuteční.

Liftago Taxi startuje již brzy. Chcete-li se dozvědet více a začít si budovat svou marketingovou komunitu ještě před spuštěním, zaregistrujte se už nyní:

www.joinsomethingnew.com/ROBERTALLEN
www.facebook.com/zimmermann.robertallen
http://www.youtube.com/watch?v=iXfFyL3O6yc

http://www.youtube.com/watch?v=x28Yy2IUFFU
S pozdravem
technologické služby Support Team
Vezmeme vás na vrchol v roce 2013
Robertallen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama