"Vše, po čem toužíme, je na druhé straně strachu"

slohovka

15. května 2007 v 19:06 | Death_Angel |  o mě :-)
tak lidi řekl sem si že sem zase něco hodím, tentokrát to bude slohovka, kterou sem napsal na téma můj nejkrásnější den v životě.. pak sem ji hodil do angličtiny a hodím vám ji sem :) A taky děkuju Nice za úpravu gramatiky :) díky

The most beautiful day
I think about all my life, because I've already passed a lot of good days and it's very difficult to choose the best one. But did this hard work and I choosed "the one". The most beautiful day in my life was about 3 months ago. It was saturday, a day after my return from holidays in Plzen.
It was an ordinary morning, but something was a little different. I had a special feeling, but I didn't know why. I was at home after holidays and I was looking foward to seeing one girl, but she was away. So I decided to go to the ice stadium to skate for a while. She called me and told me that she couldn't arrive that day. I continued skating, but something was strange. At about one hour later, my phone rang and she said that she was at the stadium. That day I've met Lucka for the first time and we are happy and together till this day. This was the most beautiful day in my life.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jsdyjwr jsdyjwr | E-mail | 10. září 2007 v 11:54 | Reagovat

blablablablablablablablablabla........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama